Методичні рекомендації вчителю

Рекомендації видавця надаються для безкоштовного скачування і тому всі файли заливаються в PDF файлах:

Календарно-тематичне планування 5-11 кл.
Пропонований варіант календарно-тематичне планування курсу історії України та Всесвітньої історії  5-11 кл.  складено відповідно до державного стантарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів України.

1. Практичні заняття, 5 клас.
Електронний посібник містить методичні рекомендації вчителю стосовно проведення практичних занять (екскурсія) на уроках історії України; додатки (заохочування учнів 5-го класу до читання додаткової літератури); пам`ятки (як скласти історичне повідомлення; робота з текстом підручника та історичними документами; вимоги до плану; як скласти простий план; структура уроку).

2.Практичні заняття, 6 клас.
Електронний посібник містить  методичні рекомендації вчителю стосовно проведення практичних занять на уроках історії України та Всесвітньої історії,  6 кл.  Складено  відповідно до державного стантарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів України.

3. Практичні заняття, 7 клас.

Електронний посібник містить  методичні рекомендації вчителю стосовно проведення практичних занять на уроках історії України та Всесвітньої історії,  7 кл.  Складено  відповідно до державного стантарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів України.

4. Практичні заняття, 8 клас.

 Електронний посібник містить  методичні рекомендації вчителю стосовно проведення практичних занять на уроках історії України та Всесвітньої історії,  8 кл.  Складено  відповідно до державного стантарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів України.

5. Практичні заняття, 9 клас.

Електронний посібник містить  методичні рекомендації вчителю стосовно проведення практичних занять на уроках історії України та Всесвітньої історії,  9 кл.  Складено  відповідно до державного стантарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів України.

6. Методичні рекомендації, 10 клас.

 Електронний посібник містить  методичні рекомендації вчителю стосовно проведення семінарських занять на уроках історії України та Всесвітньої історії,  10 кл.  Складено  відповідно до державного стантарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів України.

7. Методичні рекомендації, 11 клас.

 Електронний посібник містить  методичні рекомендації вчителю стосовно проведення семінарських занять на уроках історії України та Всесвітньої історії,  11 кл.  Складено  відповідно до державного стантарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів України.