Методичні рекомендації, 11 кл.

Пропоновані методичні рекомендації покликані надати методичну і практичну допомогу вчителям під час підготовки та проведення уроків з курсу Історія України, Всесвітня історія в 11 класі. Вони підготовлені відповідно до чинної навчальної програми для загальноосвітніх класів з урахуванням сучасних методичних досягнень і досвіду автора.

Рекомендації містять календарно-тематичне планування при синхронному викладанні та вивченні історії в 11 кл. в загальноосвітніх навчальних закладах.

Для більш раціонального вивчення історії України та всесвітньої історії, а також для скорочення часу для пошуку відповіді на творчі завдання й тести в опорному зошиті, вчитель-практик пропонує систематизований інформаційно-довідковий історичний матеріал в синхроністично-хронологічних таблицях (історичні дати й події на Україні, в Європі та світі). Навчальні посібники допоможуть учням школи більш раціонально вивчати історію України, всесвітню історію протягом навчального року, а також дадуть змогу підготуватися до контрольних робіт з історії України, тематичного та зовнішнього незалежного оцінювання.

Електронне видання має рекомендаційний характер і може використовуватися вчителем у роботі з будь-яким з існуючих підручників з історії України і всесвітньої історії для 11 класу, рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

Вчитель історії та видавець висловлює надію, що електронний посібник стане у пригоді та допоможе досягти сумлінної, плідної співпраці вчителя і учнів на уроках історії в 11 класі.

Методичні рекомендації 11клас, доступне для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ  в форматі  pdf