Історія України, 1900-1939 рр., 10 кл.

1.20

Дорогі учні!

У 9 класі ви системно вивчали історію України періоду з другої половини XVIIІ-ХІХст.: витоки формування української нації, ліквідація державності та автономії України, завершення її розподілу між Російською Австрійською імперіями; Україна в російсько-турецькій війні 1806-1812, 1828-1829 рр.; та російсько-французькій війні 1812 р.; період занепаду кріпосницьких відносин; декабристи та Україна, діяльність Кирило-Мефодіївського братства; реформи 60-х років ХІХ ст.; соціально-економічне становище та національно-визвольний рух під час революції 1848-1849 рр. західноукраїнських землях; національно-культурне відродження України.

За навчальний рік ви простежите: Україна на початку ХХ століття та в роки першої світової війни; події Української революції; Україна в боротьбі за збереження державної незалежності (1918-1921 рр.); історію ЗУНР; проголошення радянської влади в Україні; Україна на початку 1920 р.; радянсько-польська війна і Україна; розвиток культури в період Української революції.

Пропонований опорний зошит складено відповідно до кількості годин тематичного планування з історії України в 9 класі. Подана друкована основа: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу (план), дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній,високий  рівень). Після додаткових записів на уроках, вдома учень має конспект по темах. Також рекомендовано проведення семінарів. Зібраний історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного тестування, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому.

При вивченні історії України й під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засоби навчання (аудіо-, відеозаписи, діапозитиви, комп’ютерні програми тощо).

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

В розділі  Структура опорного зошиту доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf

Замовити ОПОРНІ ЗОШИТИ можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Здоров’я, наснаги, успіхів Вам!