Історія України, 1939-сьогодення, 11 кл.

Дорогі друзі !

У 10 класі ви системно вивчили історію України на початку ХХ століття та в роки першої світової війни; події Української революції; Україна в боротьбі за збереження державної незалежності (1918-1921 рр.); історію ЗУНР; проголошення радянської влади в Україні; Україна на початку 1920 р.; радянсько-польська війна і Україна; розвиток культури в період Української революції.

За навчальний рік вам необхідно вивчити історію України в роки другої світової війни другої світової війни (1939-1945 рр.). Велика Вітчизняна війна (1941-1945 рр.); Україна в перші повоєнні роки (1945 – початок 50-х рр.); Україна в умовах політичної та економічної лібералізації суспільства (середина 50-х – середина 60-х років; Україна у період загострення кризи радянської системи (середина 60-х – середина 80-х рр.); розпад Радянського Союзу й проголошення Незалежності України (1985-1991 рр.); Україна в умовах незалежності.

Пропонований опорний зошит складено відповідно до кількості годин тематичного планування з історії України в 11 класі. Подана друкована основа: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу (план), дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній, високий рівень). Після додаткових записів на уроках, вдома учень має конспект по темах. Зібраний історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного тестування, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому.

При вивченні історії України й під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засоби навчання (аудіо-, відеозаписи, діапозитиви, комп’ютерні програми).

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

В розділі  Структура опорного зошиту доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf

Замовити ОПОРНІ ЗОШИТИ можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Здоров’я, наснаги, успіхів Вам!