Історія України, V-ХV ст., 7 кл.

1.14

Дорогі учні!

У 6 класі ви вивчали історію стародавнього світу. Вам відкрився світ життя і праці первісної людини, неповторної культури Стародавнього Єгипту, ранніх держав Індії та Китаю, античної Греції та Стародавнього Риму. Давня історія вмістила в себе багато історичних подій, культурних цінностей. Скінчився цей період загибеллю Римської імперії в V столітті. За навчальний рік ви простежили історичний шлях українського народу – від перших поселень найдавнішої людини, Великого переселення народів (кіммерійці, скіфи, сармати, слов’яни та інші).

В 7 класі вам необхідно вивчити історію східнослов’янських племінних союзів на території України напередодні утворення держави; виникнення, розквіт Київської держави до роздроблення Київської Русі та боротьбу проти монголо-татарської навали. Познайомитеся з історією Галицько-Волинської держави і трагічними подіями ХІУ-ХУ ст., коли українські землі були завойовані іноземними державами, розчленовані на частини і над українським народом нависла загроза втрати своєї етнічної самобутності.

Пропонований опорний зошит складено відповідно до кількості годин тематичного планування з історії України в 7 класі. Подана друкована основа: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу, дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній, високий рівень), практичні заняття. Після додаткових записів на уроках, вдома учень має конспект по темах. Накопичений історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного тестування, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому.

При вивченні історії Україний під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засоби навчання (аудіо-, відеозаписи, діапозитиви, комп’ютерні програми).

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».                                                 (Лист №  2.1/12-г-3 від 13 01. 2016 р.)

В розділі  Структура опорного зошиту доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf

Замовити ОПОРНІ ЗОШИТИ можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Здоров’я, наснаги, успіхів Вам!