Історія України, Всесвітня історія, 6 кл.

1.13

Дорогі учні!

Пам’ятаєте, в 5 класі ви вперше познайомилися з історією України, а з 6-го класу і до закінчення навчання  школи ситемно вивчатимете історію України і всесвітню історію від найдавніших часів до сьогодення. Вам відкриються світ життя і праці первісної людини, історія народів, що проживали на території України, Єгипту, ранніх держав Індії та Китаю, античної Греції та стародавнього Риму. Давня історія вмістила в себе багато історичних фактів та подій, є фундаментом культурних цінностей людства.

Пропонованийопорний зошит складено відповідно до кількості годин тематичного планування з історії України, всесвітньої історії в 6 класі. Подана друкована основа: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу (план), дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній, високий рівень), практичні заняття. Після додаткових записів на уроках, вдома учень має конспект по темах. Накопичений історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного тестування, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому.

При вивченні історії стародавнього світу і під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засоби навчання (аудіо-, відеозаписи, діапозитиви, комп’ютерні програми тощо).

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах»                                                   (Лист  № 14.1/12-г-818 від 26.06.2015 р.)

В розділі  Структура опорного зошиту доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf

Замовити ОПОРНІ ЗОШИТИ можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Здоров’я, наснаги, успіхів Вам!