Всесвітня історія, 1900-1939 рр., 10 кл.

1.21

Дорогі друзі !

У 9 класі ви системно вивчили історію Французької революції кінця XVIIIст. та Європи в період наполеонівських війн; історію країн Європи й Америки в першій половині ХІХ ст.: Великої  Британії, Франції у період Реставрації, суспільно-політичний течій і рухів в Росії, революції 1848-1849 рр. у Європі; історію утворення незалежних держав у Латинській Америці в І половині XIXст.; вивчили й зрозуміли утвердження індустріального суспільства в провідних державах світу, завершення формування світових колоніальних імперій, міжнародні відносини в останній третині ХІХ ст. та культуру народів світу наприкінці XVIII- у XІXст.

За навчальний рік вам необхідно вивчити історію світу на початку ХХ ст.; простежити події І світової війни; повоєнне облаштування світу: геополітичні зміни у світі після І світової війни; період повоєнної кризи та революцій 1917-1923 рр.; охарактеризувати процес соціально-економічної та політичної стабілізації країн Європи та Північної Америки у 20-тих роках; визначити основні ідеї та течії у розвитку культури.

Пропонований опорний зошит складено відповідно до кількості годин тематичного планування з Всесвітньої історії в 10 класі. Подана друкована основа: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу (план), дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній, високий рівень). Після додаткових записів на уроках, вдома учень має конспект по темах. Зібраний історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного тестування, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому.

При вивченні історії Україний під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засобинавчання (аудіо-, відеозаписи, діапозитиви, комп’ютерні програми).

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

В розділі  Структура опорного зошиту доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf

Замовити ОПОРНІ ЗОШИТИ можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Здоров’я, наснаги, успіхів Вам!