Всесвітня історія, V-ХV ст., 7 кл.

1.15

Дорогі учні!

В 6 класі ви вивчили історію стародавнього світу. Вам відкрився цікавий світ життя і праці первісної людини, неповторної історії культури стародавнього Єгипту, ранніх держав Індії та Китаю, античної Греції та стародавнього Риму. Давня історія вмістила в себе багато історичних подій, культурних цінностей. Скінчився цей період загибеллю Римської імперії в V столітті.

За навчальний рік в 7 класі ви простежите: народження середньовічної Європи, її історико-демографічний, соціально-економічний та політичний портрет; історію церковно-релігійного та культурного життя середньовічної Європи та арабського світу; виникнення Візантійської та Франкської імперій; епоху вікінгів; розвиток європейських країн в Х-ХV ст.; держав Сходу; держав Центральної, Східної Європи та Московської держави в середні віки.

Пропонований опорний зошит складено відповідно до кількості годин тематичного планування з всесвітньої історії в 7 класі. Подана друкована основа: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу (план), дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній, високий рівень), практичні заняття. Після додаткових записів на уроках, вдома учень має конспектпо темах. Накопичений історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного оцінювання, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому.

При вивченні історії України й під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засоби навчання (аудіо-, відеозаписи, діапозитиви, комп’ютерні програми тощо).

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

В розділі  Структура опорного зошиту доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf

Замовити ОПОРНІ ЗОШИТИ можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Здоров’я, наснаги, успіхів Вам!