Всесвітня історія, ХVІ-ХVІІІ ст., 8 кл.

1.17

Дорогі учні!

У 7 класі ви системно вивчали історію народження середньовічної Європи, її історико-демографічний, соціально-економічний та політичний портрет; історію церковно-релігійного та культурного життя середньовічної Європи та ісламського світу; виникнення Візантійської та Франкської імперій; епоху вікінгів; розвиток європейських країн в X-XIII ст., держав Сходу і Московської держави за часів Середньовіччя.

За навчальний рік у 8 класі ви системно вивчите події Великих географічних відкриттів; Реформації і Контрреформації в Європі; народження республіки в Нідерландах; історію Франції, Іспанії, Англії ХVІ-першій половині ХVІІ ст.; Тридцятилітньої війни, культуру Європи кінця ХVІ-ХVІІ ст. та Польської держави і Московського царства; прослідкуєте кризу старого порядку й початок модернізації в Європі, а також познайомитесь з історичними процесами, які відбувались в Північній Америці та країнах Сходу у XVIII ст.

Пропонований опорний зошит складено відповідно до кількості годин тематичного планування з всесвітньої історії в 8 класі. Подана друкована основа: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу (план), дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній, високий рівень), практичні заняття. Після додаткових записів на уроках, вдома учень має конспектпо темах. Накопичений історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного тестування, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому.

При вивченні історії України й під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засоби навчання (аудіо-, відеозаписи, діапозитиви, комп’ютерні програми тощо).

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

В розділі  Структура опорного зошиту доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf

Замовити ОПОРНІ ЗОШИТИ можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Здоров’я, наснаги, успіхів Вам!