Підготовка до ЗНО

                                                           3.75

Зовнішнє незалежне оцінювання передбачає стандартизовану перевірку знань, умінь і навичок випускників на державному рівні. У ньому беруть участь випускники, що мають бажання продовжити навчання у вищих навчальних закладах. Відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України абітурієнти повинні мати рівень підготовки, який перевищує обсяг шкільного курсу.

Підготовка до складання зовнішнього незалежного оцінювання – це довготривалий і серйозний процес, який потребує регулярних занять, сильної мотивації та наполегливості. Адже, для того, щоб набрати 200 балів на тестах ЗНО, потрібно мати не лише велике бажання, але й здатність витримувати великі розумові навантаження.

Кожне заняття рекомендовано проводить відповідно до програми ЗНО і повинно складається з двох частин:

  • пояснення та рекомендації до систематизації, повторення, а в деяких випадках вивчення теоретичного матеріалу по темам;
  • робота з тестовими завданнями: у кожній темі спочатку розміщені завдання, у яких з кількох відповідей потрібно вибрати одну правильну, далі — завдання на встановлення відповідності (логічні пари), ще далі — завдання на встановлення правильної послідовності, а також завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді; на перевірку знань історичних термінів й понять, дат, місць подій та історичних персоналій.

 В цілому, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання – це хоч і важкий процес, але лише в період адаптації, а далі заняття приносять задоволення і змінюють світогляд, підвищують самооцінку учня. Знання, отримані під час підготовки, потрібні не лише для здачі ЗНО, але й також підвищують загальний рівень ерудиції і є дуже корисними та потрібними у здобутті вищої освіти.

Підготовка до ЗНО-2018 р. з історії України проводиться за  програмою відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №77  від  3 лютого  2016 р. Наказ МОН набув чинності     1 серпня 2016 р.

Інформація для підготовки до ЗНО з Історії України  доступна для БЕЗКОШТОВНОГО СКАЧУВАННЯ в форматі  pdf