Історія стародавнього світу, 6 кл.

 

                                                                          ñòàðîä. ñâ³ò_òèòóë

Історія стародавнього світу у середній школі є першим систематичним курсом історії на матеріалі якого починається формування основ систематичних історичних знань. В посібнику автор-упорядник систематизовав інформаційно-довідковий історичний матеріал у синхроністично-хронологічних таблицях. А також кандидат історичних наук Олександр Бандровський структуровав і конкретизував історичний матеріал на підставі найновіших досліджень в історії стародавнього світу.

Курс історії в 6 кл. має інтегрований характер – давня історія України вивчається як складова всесвітньої історії. В посібнику відображано історичний матеріал у широких хронологічних межах: від появи первісної людини до занепаду Західної Римської імперії.

Новим і надзвичайно важливим аспектом змісту посібника є синхронізація історичних подій, де події історії України, синхронно подаються з подіями зазначеного періоду всесвітньої історії.

Автор посібника створив вдалу концепцію подачі фактичного матеріалу (дат), що дає можливість вивчати події історії України в контексті світової історії.

Історична інформація в посібнику з історії стародавнього світу допоможе сформувати в учнів розуміння цивілізаційної значущості стародавнього періоду в історії України, Європи та світу в цілому, античної цивілізації як основи для подальшого розвитку європейських суспільств.

Навчальні видання допоможуть учням ЗНЗ більш раціонально вивчати історію України, Всесвітню історію протягом навчального року, а також дадуть змогу підготуватися до контрольних робіт, практичних занять на уроках історії, державної підсумкової атестації  з історії України, Всесвітньої історії, тематичного та зовнішнього незалежного оцінювання.

Пропонований навчальний посібник  складено  відповідно до державного стантарту  базової і повної загальної середньої освти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх  навчальних  закладів  України.

Міністерством освіти і науки України «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».                                                  (Лист № 1.4/ 12-43-Г- від 19.02.2015 р.).

Замовити ПОСІБНИК можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ

Замовити КАРТОГРАФІЧНІ видання можливо через ФОРМУ-ЗАМОВЛЕННЯ