лютий

 2018 рік 

5 лютого

10 років тому  Світова організація торгівлі првітала Україну як нового 153-го члена Організації.

6 лютого

10 років тому  створено спеціальну робочу групу для розслідування додержання законності у Фонді державного майна під час керування Фондом Валентиною Семенюк.

9 лютого                          Міжнародний день стоматолога

100 років тому  було підписано Берестейський мирний договір між УНР і державами Четверного союзу.

11 лютого          

10 років тому у Києві на базі спеціалізованої середньої шко­ли № 118 відкрився коледж Святої Анни, де навчання вестиметься французькою мовою.

12 лютого

10 років тому у Кремлі відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка і Президента Російської Феде­рації Володимира Путіна.

10 років тому  підписано угоду (у формі обміну нотами) між урядами України та Японії про надання грантової допомоги на загальну суму 4,2 млн доларів США на реалізацію другої фази проекту поліпшення медичного обладнання для дитячих лікарень Харківської, Дніпропетровської та До­нецької областей.

13 лютого 

10 років тому  у Харкові відбувся Міжнародний фестиваль пое­зії імені земляка, лауреата Державної премії СРСР Бориса Чичибабіна.

14 лютого                       День святого Валентина

10 років тому статус офіційного видання надано «Офіційному віснику Президента України».

15 лютого                      Стрітення Господнє          

10 років тому  у Харкові стартував всеукраїнський проект «Інсайт. Українська чорно-біла фотографія. XXI століття».

18 лютого                   День комп’ютерника

10 років тому   Президент України Віктор Ющенко затвердив персональний склад Національної конституцій­ної ради.

19 лютого                   День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

20 лютого           День  Героїв  Небесної  Сотні  

10 років тому у Парижі відбулася двостороння зустріч Президента України Віктора Ющенка з Прези­дентом Франції Ніколя Саркозі.

21 лютого                   Міжнародний день рідної мови

10 років тому  Президент України Віктор Ющенко відбув із дводенним робочим візитом до Російської Федерації для участі у неформальній зустрічі глав держав-учасниць СНД.

23 лютого  

10 років тому  у  Львівській філармонії відбувся Міжнарод­ний фестиваль «Музичні зустрічі».

24 лютого  

10 років тому 36-й окремій бригаді берегової оборони Війсь­ково-Морських сил Збройних сил України вру­чено Бойовий Прапор з’єднання.

25 лютого 

100 років тому було затверджено  Тризуб  державним гербом Української Народної Республіки.

26 лютого                     

10 років тому  з нагоди 75-річчя від дня народження Верхов­ного Архієпископа та Глави Української греко-католицької церкви кардинала Любомира Гузара нагороджено орденом князя Ярослава Му­дрого III ступеня.

28 лютого                День працівників патрольно-постової служби України

29 лютого

10 років тому  у Сімферополі стартував Міжнародний конкурс вокалістів «Сузір’я Тавріди», приурочений до 76-ї річниці від дня народження народного ар­тиста СРСР Юрія Богатікова.

Також  у  лютому  2018 виповнюється:

10 років тому:  

- Меджліс і духовне управління мусульман поча­ли акцію на підтримку спорудження соборної мечеті на вулиці Ялтинській у Сімферополі.

- Держсекретар Франції у європейських спра­вах Жан-П’єр Жуйє заявив про те, що Франція, а також декілька європейських країн найближ­чим часом не підтримають заявку України на приєднання до Плану дій з набуття членства в НАТО.

- Авторитетний журнал «Forbes» включив бу­дівлю Одеського національного академічного театру опери і балету до переліку 11 визначних пам’яток Східної Європи.